KONST / Litografier / Färglitografier 14666292
nr 1466 6292
Al Wagiella
(f. 1939)
Färglitografier, 3 st, Al Wagiella (f. 1939), Signerad, numrerad rym: 88x68cm
Al Wagiella, sudanesiskfödd målare och grafiker född 1939.
Utrop:
800 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:54:13